Social Media Video

Oferta Social Media Video

   Filmy do social media są specjalnie zaprojektowane dla portali społecznościowych. Nie pełnią funkcji zwyczajnej reklamy. To materiały zoptymalizowane do oglądania w Internecie i na urządzeniach mobilnych oraz dostosowane specjalnie do platformy, na której będą publikowane.

   Pierwszą ich cechą jest zwięzłość oraz czytelność na wszelkiego rodzaju urządzeniach. Drugą – klarowność przekazu niezależna od dźwięku, gdyż użytkownicy platform społecznościowych rzadko korzystają ze ścieżki audio.

   Dobrze wykonany film o długości do 1 minuty powinien zaintrygować treścią i atrakcyjnym montażem. Dzięki temu ma szansę uzyskania cech marketingu wirusowego. Twórcy powinni dążyć do tego, by użytkownicy platformy dzielili się nim ze swoimi znajomymi, a liczba oglądających lawinowo rosła.

   Social media video to tanie w produkcji i skuteczne narzędzie marketingowe, które wpłynie na konwersję, a także popularność marki.

social media video

Social media video, czyli filmy do mediów społecznościowych

Oferujemy Państwu profesjonalną realizację filmów przeznaczonych do publikacji w mediach społecznościowych. Dzięki doświadczeniu w produkcji tego typu krótkich materiałów jesteśmy w stanie stworzyć dzieło maksymalnie nasycone treścią, przyjemne w odbiorze i czytelne nawet bez ścieżki dźwiękowej. Tworzone przez nas social media video są zawsze projektowane tak, by skutecznie trafiać do odbiorców Klienta na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Zawsze staramy się przygotowywać je w taki sposób, by były one maksymalnie interesujące, nie przyjmując przy tym charakteru stricte reklamowego. 

Co wyróżnia nasze filmy do social media?

Specjalizujemy się w wideo komercyjnym, dlatego potrafimy przyjąć perspektywę konkretnej firmy i działać tak, by nasze produkcje były po prostu skuteczne. Posiadamy też odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki któremu możemy pozwolić sobie na efektowne zabiegi operatorskie i najwyższą jakość. W miarę potrzeb możemy też wpleść do realizowanego materiału efektowne ujęcia z drona. Dzięki wiedzy z zakresu marketingu wiemy, jak tworzyć skondensowane treści tak, by trafiały do odbiorców. Zaangażowanie potencjalnych klientów budujemy nawet na etapie postprodukcji. Wszystkie realizowane przez nas filmy do social media przygotowujemy tak, by były efektowne i by wyświetlały się poprawnie na każdym urządzeniu.

Bezpośredni wykonawca social media video Katowice

Realizujemy zarówno zlecenie agencji reklamowych, jak i indywidualnych Klientów. Jeśli wiedzą Państwo, co chcą pokazać, ale nie mają planu lub pomysłu na materiał, chętnie pomożemy. Nasza oferta to nie tylko realizacja techniczna, ale też kompleksowa produkcja social media video. Katowice nie mają zbyt wielu przedsiębiorstw mogących pochwalić się taką usługą. W razie potrzeby możemy podpowiedzieć, jak naszym zdaniem powinna wyglądać dana produkcja i zaproponować konkretne rozwiązania. Z chęcią podejmiemy się też realizacji zleceń z góry szczegółowo zaplanowanych. 

Dlaczego warto stworzyć z nami social media video?

Za jakością naszych usług przemawia przede wszystkim doświadczenie w produkcji wideo komercyjnego. Z przykładowymi realizacjami mogą się Państwo zapoznać w zakładce Portfolio. Zawsze podchodzimy do Klienta indywidualnie, starając się spełnić każde, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Utrzymujemy przy tym bardzo konkurencyjne ceny. Nigdy nie oferujemy też terminów, których nie możemy dotrzymać. Dlatego nie ma nawet mowy o opóźnieniach. Nie bez powodu zaufało nam już tyle Katowickich firm. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!