Filmy Instruktażowe i Szkoleniowe

Oferta filmów instruktażowych i szkoleniowych

Filmy instruktażowe i szkoleniowe to aktualnie najlepszy sposób na przekazywanie wiedzy.

Oferujemy filmy prezentujące produkty i sposób ich działania, instruktaż techniczny, video poradniki, szkolenia online na platformy e-learningowe, nagrania wystąpień szkoleniowych i  prezentacji w firmach.

Filmy instruktażowe Katowice, profesjonalna produkcja 

W ramach produkcji wideo komercyjnego oferujemy Państwu filmy instruktażowe, Katowice i okolica. Tworzymy wideo poradniki, instruktaże techniczne i szkolenia Internetowe. Zajmujemy się też nagraniami wszelkich szkoleń, wystąpień i prezentacji. Z powodzeniem możemy połączyć dowolne materiały szkoleniowe wraz z nagraniem w jedną, spójną i przyjazną dla odbiorcy całość. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie realizacji nowoczesnych multimedialnych instruktaży mają Państwo gwarancję jakości. Wszystkie materiały tworzymy tak, by były jak najbardziej praktyczne, estetyczne i angażujące. 

Filmy instruktażowe, najlepszy sposób przekazywania wiedzy 

Prawidłowo stworzone filmy instruktażowe pozwalają przekazywać wiedzę i uczyć znacznie skuteczniej niż klasyczne broszury, drukowane materiały szkoleniowe czy nawet fizyczne spotkania. Łączą w sobie skuteczność klasycznych szkoleń, dodając do niej przy tym multimedialne materiały, i pozwalając na odtworzenie w dowolnym momencie. Mogą świetnie dopełniać szkolenia pracownicze lub oferowane przez Państwa usługi edukacyjne. W formie poradników dotyczących produktów danej firmy mogą być też narzędziem do budowania zaufania Klientów i stanowić dodatkową promocję.

Filmy szkoleniowe dla platform e-learningowych

W ramach naszej oferty realizacji instruktaży tworzymy też filmy szkoleniowe dla platform e-learningowych i placówek edukacyjnych. Przykład takiej produkcji można zobaczyć powyżej. Podejmujemy się realizacji zarówno pojedynczych filmów, jak i całych kursów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, umieszczamy w przygotowywanych wideo szkoleniach materiały Klienta i dodatkowe, angażujące odbiorcę animacje. Mamy doświadczenie w realizacji tego typu filmów, dysponujemy też profesjonalnym sprzętem. Aspekt merytoryczny pozostaje oczywiście po Państwa stronie, ale zawsze chętnie pomożemy w ułożeniu treści od strony technicznej. 

Filmiki instruktażowe i wideo poradniki

Nasze usługi są kierowane również do Tych z Państwa, którzy potrzebują krótkich poradników blogowych, produktowych, lub filmików dotyczących korzystania z konkretnych usług i narzędzi. Podejmujemy się też produkcji treści instruktażowych, dedykowanych do publikacji w mediach społecznościowych. Dzięki doświadczeniu w zakresie marketingu potrafimy dostosować materiał do odbiorcy. Możemy więc stworzyć filmiki instruktażowe zarówno dla osób kompletnie niezwiązanych z przedstawianym tematem, jak i te dedykowane specjalistom. Gwarantujemy terminowość i korzystne ceny. Zapraszamy do współpracy!

Film szkoleniowy dla KursyZawodowe.pl