Zdjęcia z drona

zdjęcia z drona

Jedną z naszych dziedzin działalności są zdjęcia z drona. Zdjęcia z lotu ptaka idealnie prezentują np. obiekty turystyczne, architektoniczne, siedziby firm, zawody sportowe i kulturalne. Zdjęcia z powietrza można wykorzystać na wiele sposobów m.in.: na stronę internetową, jako oferta sprzedaży, posty w social mediach (Facebook, Instagram), materiały prasowe.

Efektowne zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona to nasza specjalność. Odkąd tego typu fotografie stały się popularne, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jeszcze bardziej je rozsławić. Wiele okazji zasługuje bowiem na to, aby zostać przedstawionymi również z perspektywy lotu ptaka. Takie zdjęcia są doskonałą pamiątką dla osób prywatnych, ale również, jako materiał firmowy, czy lokowanie produktu. Dodatkowo wspomnieć należy, że wiele obiektów prezentuje się w ten sposób o wiele lepiej, co oczywiście umożliwia dokładne ich przedstawienie w należyty sposób.

Kiedy warto wybrać zdjęcia z drona? Katowice i okolice

Działamy głównie w Katowicach, ale jesteśmy otwarci także na inne, pobliskie lokalizacje. Wiemy bowiem, jak ważne dla klienta bywa to, aby fotografie wykonać w wybranym przez siebie miejscu, które w pełni pasuje do koncepcji. Chcemy wszystkim uświadamiać, jak wyjątkowe są wysokiej jakości zdjęcia z drona. Katowice oraz cała okolica to idealne miejsca ku temu, aby wykorzystać potencjał dronów. Dodatkowo posiadamy duże doświadczenie, co oczywiście przekłada się na efekty naszej pracy. Przykładowe fotografie można obejrzeć w naszym portfolio, aby mieć pewność, że nasz styl pasuje do postawionych przed nami oczekiwań.

Wysokiej jakości zdjęcia dronem. Katowice

Gdzie wykonujemy nasze wysokiej jakości zdjęcia dronem? Katowice to nasza główna baza, ale jesteśmy otwarci na propozycje oraz nowe możliwości. Zdjęcia z drona mają to do siebie, że pozwalają na wszystko spojrzeć z zupełnie innej perspektywy. Często w ten sposób zauważa się zupełnie nowe elementy architektury, czy przyrody. Nie jest to jednak fotografia zarezerwowana jedynie dla statecznych budowli, czy uroków natury. Bardzo chętnie podejmujemy się również innych zadań i działamy na przykład podczas ważnych uroczystości.

Kiedy zdecydować się na zdjęcia z dronów?

Tak naprawdę zdjęcia z dronów sprawdzą się przy każdej okazji. Tym samym wykorzystywane są także przy ważnych uroczystościach, takich jak ślub, wesele, chrzest, czy urodziny. Nie da się bowiem ukryć, że jest to doskonała alternatywa dla klasycznej fotografii. Na pewno zdjęcia wykonane dronem przypadną do gustu wszystkim tym, którzy uwielbiają oryginalne efekty oraz zastosowania. Jesteśmy przekonani, że taki typ fotografii jeszcze długo nie wyjdzie z mody. Zwłaszcza że drony są coraz dokładniejsze i charakteryzują się coraz wyższą jakością. To dlatego uzyskane w taki sposób materiały są ponadczasowe i na pewno miło będzie się do nich wracać na przestrzeni lat.

Zapraszamy do kontaktu!