Filmy z Drona

Oferta filmów z drona

film z drona

   Wykonywane przy pomocy dronów filmy są doskonałym uzupełnieniem materiałów wideo realizowanych w ramach projektów reklamowych, promocyjnych, czy w czasie dokumentowania wydarzeń organizowanych na wolnym powietrzu. Umożliwiają wykonanie oryginalnych ujęć szerokiego planu, pozwalają na pokazanie rozmiaru prowadzonych inwestycji, zaprezentowanie interesującego terenu, czy przebiegu imprez masowych. Latająca kamera dociera wszędzie tam, gdzie – z uwagi na bezpieczeństwo operatora lub brak dostępu do interesującego obiektu – niemożliwe jest filmowanie.

   Filmy z drona, ujęcie lotnicze stanowią nieodłączny element produkcji video, wnosząc do filmu dodatkowe treści, niezwykle istotne w kontekście budowania wizerunku marki.   
   Posiadamy licencję operatora bezzałogowych statków powietrznych VLOS oraz ubezpieczenie OC. Gwarantuje to bezpieczeństwo współpracy i wysoką jakość wykonywanych usług.

Wideorelacje z budowy - Katowice, Kraków, Bielsko Biała

Profesjonalne filmowanie dronem Katowice

Oferujemy Państwu profesjonalne filmowanie dronem. Katowice: relacje z imprez masowych, wydarzeń na wolnym powietrzu, projekty reklamowe, promocyjne, prezentacje nieruchomości i wiele więcej. Posiadamy licencję operatora bezzałogowych statków powietrznych VLOS oraz ubezpieczenie OC, dzięki którym możemy zagwarantować bezpieczeństwo realizacji. Dysponujemy także profesjonalnym zapleczem sprzętowym, a długoletnie doświadczenie operatorskie pozwala nam realizować ujęcia światowej klasy. Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości. Dzięki licencjom możemy też filmować w przestrzeniach ograniczonych prawnie.

Co wyróżnia nasze filmy z drona?

Na najlepsze filmy z drona składają się trzy podstawowe czynniki: wysokiej klasy sprzęt, umiejętności pilota i warsztat operatorski. Dysponujemy wszystkimi, ale oprócz samej technicznej realizacji posiadamy także wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wideo komercyjnego. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć oryginalne filmy promocyjne i relacje z wszelkich wydarzeń. Nie są to puste słowa, z próbką naszych możliwości mogą się Państwo zapoznać w zakładce Portfolio. Ujęcia kręcone dronem są też standardowym elementem innych, realizowanych przez nas projektów reklamowych.

Dlaczego warto kręcić filmy z drona? Katowice w innym ujęciu.

Oferowane przez nas realizacje z lotu ptaka pozwalają pokazać więcej. Niecodzienna perspektywa sprawia, że wideo przyciąga wzrok i jest po prostu interesujące. Takie filmy świetnie przedstawiają rozmiary przeróżnych inwestycji, nieruchomości i wydarzeń. Dzięki nim można pokazać znane miejsca na nowo. Wysokiej jakości filmy z drona Katowice prezentują się też nadzwyczaj profesjonalnie, przypominają ujęcia filmowe i realizacje telewizyjne, a tym samym zapadają w pamięć. Przy odpowiednim zastosowaniu mogą więc nie tylko reklamować, ale i wpływać pozytywnie na wizerunek firmy.

Filmowanie z drona – Katowice i okolica

Jeśli potrzebują Państwo niecodziennych filmów reklamowych, promocyjnych, prezentacji obiektów, relacji wideo z imprez masowych czy wydarzeń firmowych, zapraszamy! Podejmujemy się wszelkich realizacji obejmujących filmowanie z drona. Katowice to główne miasto, w którym świadczymy usługi, ale podejmujemy się też zleceń w innych miejscowościach. Oferujemy najwyższej klasy filmy dostosowane do Państwa potrzeb. Gwarantujemy terminowość i korzystne ceny. W ramach usług dronem możemy także wykonać zdjęcia z lotu ptaka, idealne jako prezentacja firmy na stronie internetowej czy oferta sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu!

Zakopane - ujęcia z drona